Välkommen att höra av dig!

Vad kan vi hjälpa dig med?

Jag har gymutrustning som behöver underhållas
Jag har en fråga om att skaffa gym
Jag behöver reservdelar till min gymutrustning
Jag vill reklamera en produkt som jag har köpt

Välkommen att kontakta oss med dina frågor!

Kontaktpersoner

Bill, VD och ägare av motion och fitness

Bill Karlsson

VD

0705–180 380
bill@motionfitness.se

Anna Miller

Operativ Chef

0730–319 886
anna@motionfitness.se

Andreas Strömsten

Andreas Strömsten

Säljchef

0707–424 203
andreas@motionfitness.se

Per-Erik, säljare på motion och fitness

Per-Erik Andersson

Säljare

0709–135 061
per-erik@motionfitness.se

John Nilsson

Säljare

0737–463 499
john@motionfitness.se

Ida, marknadsföringsansvarig på motion och fitness

Ida Lilja

Marknadsföring

0707-678 708
ida@motionfitness.se

Johan, Servicechef på motion och fitness

Johan Strandberg

Servicechef

0707–509 311
johan@motionfitness.se

Daniel, servicetekniker på motion och fitness

Daniel Eriksson

Servicetekniker

0737–460 767
daniel@motionfitness.se

Adam Thuesen

Servicetekniker

0722–508 614
adam@motionfitness.se

Huvudkontor

I Norrköping finns vårt huvudkontor, butik och lager som ständigt fylls på med produkter och reservdelar för att hålla snabba leveranser samt minimera väntetiden för service och reparationer.

Kabelvägen 17
602 10 Norrköping

Växel: 011-470 30 81
Fax: 011-163 045
E-post: info@motionfitness.se