Välkommen att höra av dig!

011-470 30 81
info@motionfitness.se

Vad kan vi hjälpa dig med?

Jag har gymutrustning som behöver underhållas
Till serviceanmälan
Jag har en fråga om att skaffa gym
Vanliga frågor & svar
Jag behöver reservdelar till min gymutrustning
Köp i webbshoppen
Jag vill reklamera en produkt som jag har köpt
Gör en reklamation

Välkommen att kontakta oss med dina frågor!

Kontaktpersoner

Anna Miller

VD

0730–319 886
anna@motionfitness.se

Andreas Strömsten

Säljchef

0707–424 203
andreas@motionfitness.se

John Nilsson

Säljare

0737–463 499
john@motionfitness.se

Daniel Johansson

Säljare

011-470 30 81
daniel@motionfitness.se

Camilla Walltorp

Marknad

011-470 30 81
camilla@motionfitness.se

Ekonomi

Ekonomifrågor

011-470 30 81
ekonomi@motionfitness.se

Mattias Carlsson

Serviceansvarig

0707–509 311

mattias@motionfitness.se

Adam Thuesen

Installationsledare & Servicetekniker

0722–508 614

adam@motionfitness.se

Eric Ohlén

Servicetekniker

0709–135 061

eric@motionfitness.se

Simon Johansson

Servicetekniker

0737–460 767

simon@motionfitness.se

Teo Bredberg

Servicetekniker

011-470 30 81

Huvudkontor

I Norrköping finns vårt huvudkontor, butik och lager som ständigt fylls på med produkter och reservdelar för att hålla snabba leveranser samt minimera väntetiden för service och reparationer.

Kabelvägen 17
602 10 Norrköping

Växel: 011-470 30 81
E-post: info@motionfitness.se