Välkommen att höra av dig!

Vad kan vi hjälpa dig med?

Jag har gymutrustning som behöver underhållas
Jag har en fråga om att skaffa gym
Jag behöver reservdelar till min gymutrustning
Jag vill reklamera en produkt som jag har köpt

Välkommen att kontakta oss med dina frågor!

Kontaktpersoner

Bill Karlsson

VD

0705–180 380
bill@motionfitness.se

Anna Miller

Operativ Chef

0730–319 886
anna@motionfitness.se

Andreas Strömsten

Säljchef

0707–424 203
andreas@motionfitness.se

John Nilsson

Säljare

0737–463 499
john@motionfitness.se

Marknad

Marknadsföring

011-470 30 81
marknad@motionfitness.se

Ekonomi

Ekonomifrågor

011-470 30 81
ekonomi@motionfitness.se

Johan Strandberg

Servicechef

0707–509 311

johan@motionfitness.se

Adam Thuesen

Servicetekniker

0722–508 614

adam@motionfitness.se

Mattias Carlsson

Servicetekniker

0737–460 767

mattias@motionfitness.se

Eric Ohlén

Lager & Servicetekniker

0709–135 061

eric@motionfitness.se

Huvudkontor

I Norrköping finns vårt huvudkontor, butik och lager som ständigt fylls på med produkter och reservdelar för att hålla snabba leveranser samt minimera väntetiden för service och reparationer.

Kabelvägen 17
602 10 Norrköping

Växel: 011-470 30 81
E-post: info@motionfitness.se